فرمتهای کتاب

نوشته شده توسط 

 

از آنجا که کتاب راهنمای کاربردی نرم‌افزار SDL Trados Studio کتابی است برای آموزش آخرین فناوری روز در زمینه ترجمه، بنابراین شایسته بود تا خود کتاب نیز در بستر آخرین فناوریهای روز منتشر و عرضه شود. جهت سهولت خوانندگان و به منظور کمک به گسترش صنعت نوپای ترجمه در ایران، این کتاب در فرمتهای الکترونیکی (ePub) و همچنین به صورت اپلیکیشن اندرویدی ارائه شده است و نسخه چاپی این اثر نیز به تازگی وارد بازار شده است.

نسخه چاپی

 

نسخه چاپی کتاب راهنمای کاربردی SDL Trados Studio با جلد سخت در قطع وزیری و با 232 صفحه چاپ و منتشر شده است.

   

نسخه ePub

در حال حاضر نسخه الکترونیکی کتاب با فرمت (ePub) در وبسایت کتابراه قابل دسترسی است و با تهیه این نسخه می‌توانید کتاب را بر روی موبایل و تبلت اندرویدی و همچنین در محیط ویندوز مطالعه نمایید.

نسخه اندرویدی

علاوه بر کتاب الکترونیکی، نسخه اپلیکیشن اندرویدی این کتاب نیز تهیه شده و هم اکنون در فروشگاههای اندرویدی کافه بازار، کندو، پارس‌هاب و چارخونه قابل تهیه است. همچنین در فروشگاههای اندرویدی پلازا، ایران اپس و مای اپس نیز عرضه خواهد شد.

اپلکیشن اندرویدی را می‌توانید بر روی موبایل و یا تبلت اندرویدی خود نصب کنید و مانند یک کتاب، مطالعه نمایید.

نسخه ios

نسخه ios این اپلیکیشن هنوز تهیه نشده است اما به زودی آماده و در فروشگاههای مربوطه عرضه خواهد شد.

خواندن 1408 دفعه
مدیر وب‌سایت

 

مصطفی دهقان بیش از 10 سال است که مرکز ترجمه پارس را مدیریت می‌کند و از 3 سال پیش هم وبسایت پرشین فریلنسر را جهت کارآفرینی و ارائه خدمات به متخصصین ایرانی در زمینه های ترجمه، طراحی و توسعه وب، گرافیک و آموزش راه اندازی نموده است. در کنار مدیریت این دو وبسایت، عضو بنیاد بین المللی و خیریه مترجمان بدون مرز است. و در حال حاضر مدرس رسمی SDL Trados Studio می‌باشد.

وبگاه: www.transpars.com