محل برگزاری کلاس

نوشته شده توسط 

 

 

در حال حاضر دوره‌های آموزشی نرم‌افزار SDL Trados Studio به صورت متمرکز در شهر رشت برگزار می‌شود. اما در صورتی که تعداد متقاضیان دوره آموزشی حداقل 10 نفر باشند، امکان برگزاری دوره در سایر شهرهای کشور نیز امکان‌پذیر است.

 

آموزش خصوصی در رشت:

 

در صورتی که تمایل دارید به صورت خصوصی از آموزشهای ترادوس استفاده نمایید، امکان برگزاری کلاس خصوصی در فضای آموزشی ما و یا در منزل شما نیز وجود دارد.

 

آموزش خصوصی در سایر شهرهای کشور:

اگر امکان حضور در شهر رشت را ندارید و مایلید این دوره‌ها را در شهر خود شرکت نمایید، می‌توانید با ما تماس بگیرید، و در صورت فراهم بودن شرایط برگزاری کلاس، به صورت خصوصی و یا عمومی این دوره‌ها را در سایر شهرهای کشور نیز برگزار خواهیم کرد.  

 

آموزش در مؤسسات آموزشی و مراکز دانشگاهی:

با توجه به این که هدف ما گسترش صنعت ترجمه و فناوریهای ترجمه در ایران است، از این رو در صورتی که مراکز آموزشی و دانشگاهی کشور نیازمند برگزاری چنین دوره‌هایی باشند، می‌توانیم این دوره‌ها را با شرایط ویژه و مناسب دانشجویان این مراکز، به صورت کوتاه مدت و یا دراز مدت ارائه کنیم. جهت هماهنگی در این باره، می‌توانید با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

 

خواندن 3767 دفعه
مدیر وب‌سایت

 

مصطفی دهقان بیش از 10 سال است که مرکز ترجمه پارس را مدیریت می‌کند و از 3 سال پیش هم وبسایت پرشین فریلنسر را جهت کارآفرینی و ارائه خدمات به متخصصین ایرانی در زمینه های ترجمه، طراحی و توسعه وب، گرافیک و آموزش راه اندازی نموده است. در کنار مدیریت این دو وبسایت، عضو بنیاد بین المللی و خیریه مترجمان بدون مرز است. و در حال حاضر مدرس رسمی SDL Trados Studio می‌باشد.

وبگاه: www.transpars.com